2020-08-27 09:51Artykuły

120 000 m² NOWYCH TECHNOLOGII

Po niespełna dwóch latach od rozpoczęcia procesu wdrożenia, Delta Trans może pochwalić się uruchomieniem wysokiej klasy systemu do zarządzania magazynem – Astro WMS® firmy Consafe Logistics – we wszystkich głównych magazynach. Dziesiątki klientów jak i pracownicy śląskiego operatora, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę odczuwa wzrost efektywności pracy już w pierwszych tygodniach po starcie.

Grupa Delta Trans znajduje się w gronie największych operatorów logistycznych w Polsce a jednym z kluczowych elementów zapewniających jej klientom kompleksową obsługę łańcucha dostaw jest gospodarka magazynowa. Grupa posiada nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 120 tyś. m2, w tym magazyny i składy celne zlokalizowane na terenie centrum logistycznego w Świętochłowicach oraz Chorzowie. Pozostałe magazyny rozmieszczone są na terenie Rudy Śląskiej i Gliwic.

Wzrost wydajności oraz ciągłość dostaw realizowanych również na zasadach just in time na linie produkcyjne światowych gigantów była warunkiem krytycznym jaki Delta postawiła przed zespołem Consafe Logistics.

 

Cały artykuł przeczytasz TUTAJ

 O nas Consafe Logistics

Consafe Logistics jest wiodącym w Europie dostawcą rozwiązań informatycznych do zarządzania magazynem. Nasz wysokiej klasy system WMS tworzy przewagę konkurencyjną i pomaga firmom na całym świecie w osiąganiu sukcesów rynkowych. Bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku łączymy z praktyczną wiedzą z zakresu magazynowania. Rozpoznajemy potrzeby klientów dla których opracowujemy i wdrażamy dopasowane rozwiązania IT. Zmniejszamy koszty, zwiększając wydajność oraz poprawiając jakość obsługi klienta w magazynach o różnym stopniu zautomatyzowania. Robimy to od 1978 roku. Blisko 400 naszych pracowników – w biurach w Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii – pomaga klientom w 35 krajach lepiej zarządzać magazynami i centrami dystrybucyjnymi.

Kontakt

Marketing Specialist
Natalia Godlewska